PALANDÖKENLİLERDEN MHP’YE ZİYARET

   Gemlik Palandökenliler Derneği Başkanı Cemal Yavilioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, kongre sonrasında göreve gelen MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve yönetimini tebrik ederek, sonraki dönemde başarılar diledi.

Ziyarette ilk sözü alan Yavilioğlu; ‘’MHP ülke ve ilçe için önemlidir. Gördüğüm kadarıyla, yeni yönetiminiz de güçlü isimlerden oluşuyor. MHP bu isimlerle Gemlik’te önemli işler yapacaktır. Erzurum kültürünü yaşatırken, bir yandan STK ve siyasi partilerle ortak hareket etmeyi önemsiyoruz. Çevre ilçelerde bunun örneklerini görürken, Gemlik’te ne yazık ki göremedik. Bizler kültürel özelliklerini öne çıkarak derneğiz. Bunu da sonraki nesillerimize aktarmayı kendimize görev bildik’’ dedi.

Emin; ‘’Gemlik’te eskiyi arar olduk’’

MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ise; ‘’Gemlik’te bu birliği sağlamak bizleri de sevindirir. Mesele, baştan başlar. Beş yılda bir bize fikrimizi soruyorlar. Burada doğru karar verirsek, birlikteliği de dert etmeyiz. Gemlik’te ne yazık ki eskiyi arar hale geldik. O kadar kötü bir yönetim var ki. Sadece satmak üzerine kurulu sistemleri var. Gemlik’te vizyon proje yok. Sosyal hayat yok. Bunların olmaması da, normal olarak sosyokültürel dezavantajlar getiriyor. Doğru yapılanma ve doğru işler yapılırsa, derneklerin de desteği ile kültürel olarak önemli noktaya geliriz’’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş