Işık; ‘’Gemlik’in derdiyle dertlenen yol arkadaşımızdır’’

 

Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Gemlik Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Erdal Şimşekoğlu tarafından karşılanan Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık ve ilçe yönetimi, referandum sürecindeki desteklerinden dolayı dernek yönetimine teşekkür ederken, Gemlik ile alakalı önerileri de dinledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Işık; ‘’Bizlerin en öne çıkan özelliği, yönetim olarak Gemlik’in meseleleri ile dertlenen, çözüm için yollara düşen ve mesai harcayan insanların bir araya gelmesinden oluşmamızdır. Gemlik’te faaliyet gösteren Bayburtlular Derneği ve bir çok dernekte de aynı duyarlılığı görmek, beni ve yönetimimi mutlu ediyor.

Ülke adına önemli bir değişim yaşıyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçmesi için önümüzde iki yıllık süreç var. Bu süreç sürecinde, sistemi daha işlevsel hale getirecek ek yasaların da çıkarıldığı ve bunların vatandaşlarımızın hayatlarını ne kadar kolaylaştırdığına dönem içinde şahit olacağız.

Siyasi görüşü, düşüncesi, memleketi ne olursa olsun, Gemlik’in ve ülkemizin dertleri ile ilgilenen vatandaşlarımız, bizim yol arkadaşlarımızdır’’ dedi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise; ”Gemlik’te derneklerimiz sosyal hayata önemli katkılar sağlıyor. Bu anlamda Bayburtlular da kısa dönemde önemli adımlar attılar. Dernek Başkanımız başta olmak üzere, dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Gemlik’te hizmet yapacağımızda, önceliğimiz ortak akıl oluyor. Bu anlamda da mahalle temsilcilerimize, her zaman dernek başkanları ile görüşmelerini deklare ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş