BİL OKULLARI GEMLİK İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

Geçtiğimiz yıl Orhangazi’de eğitim öğretime başlayan  ve kısa sürede Bursa’nın sayılı özel okulları arasında yer alan Bil Koleji Orhangazi Kampusu, Gemlik’te irtibat bürosu açtı.

Gemlik 1 Nolu Sahil (Eski Sahil) üzerinde bulunan irtibat bürosunda, okulun tanıtımı, öğrencilerin yönlendirilmesi ile alakalı ortalamasına göre çizilecek program hakkında bilgiler verilecek.

İrtibat Bürosunun açılışının ilk gününde  Bil Okulları Yöneticileri Yalçın Torun ve Zekeriya Kaplan da Gemlik irtibat bürosunu ziyaret ederken yaptıkları açıklamada;  ‘’bizler hedef olarak Bursa’nın en iyi eğitimini vermeyi belirledik. Bu önemli hedefimize yönelik de iyi bir başlangıç yaptık. Orhangazi’de açılan okulumuz, kısa sürede ilgi odağı oldu. Hem eğitim politikamızla, hem sağladığımız imkanlarla öncelikli tercih haline geldik. Sıra, hedeflerimizi büyütmekte. Kuruluş aşamamızdan bugüne bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen Gemlik’ten de okulumuza yoğun talep olmasından dolayı, Gemlik’e irtibat bürosu açma gereği duyduk’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir